ORZEŁKI 2019 - podsumowanie

Zapowiedziany wcześniej turniej już przeszedł do historii.

To, że my, NIEZALEŻNI, jesteśmy zadowoleni, nie jest najważniejsze. Bo ważne, że podobało się dzieciakom, ich opiekunom i przybyłym rodzinom. Emocje udzieliły się wszystkim.

Dla nas najlepszą nagrodą były pochlebne opinie i liczne podziękowania. Warto było. Warto było wykonać ten wysiłek. Kiedy zdecydowaliśmy o organizacji imprezy, zwróciłem się do GKS Rozbark o użyczenie obiektu. Prezes Stelmaszyński od razu był na tak i jego deklaracja a później zaangażowanie i rzeczywista, wymierna pomoc spowodowały, że klub stał się współorganizatorem. Dziękujemy.
W turnieju wzięło udział 6 bytomskich szkół podstawowych : 3, 4, 9, 42, 45 i 51. Dziękujemy dyrekcjom za przyjęcie naszego zaproszenia. Wygrała Szkoła Podstawowa nr 51 (ul. Łużycka 12a) a najlepszym zawodnikiem został wybrany jej uczeń - Arek Gajewski. Gratulujemy. 
Pokazaliśmy, że dysponując bardzo skromnymi środkami, ale za to pasją i sporym entuzjazmem, można oddolnie zrobić coś dobrego. Dziwi natomiast, że niektóre szkoły nie skorzystały z okazji by zrobić swoim uczniom frajdę. A przecież udział nie wiązał się z żadnymi kosztami. Może za rok?
PS. Dziękujemy strażakom OSP Stolarzowice, którzy byli z nami i planowali zrobić dzieciom pokaz możliwości swojego sprzętu. Niestety, dwa wezwania do akcji udaremniły te plany. Ot, służba.

Poniżej wybrane zdjęcia z turnieju.Previous Post

ORZEŁKI 2019

Leave review
W sobotę, 8.06 br., w godz. 9.00 - 14.00, na stadi...
Czytaj dalej
Next Post

NOWE LODOWISKO

Leave review
Kwotą 15 mln zł. wesprze Ministerstwo Sportu budow...
Czytaj dalej