Aktualności

„100 dni Mariusza Wołosza”

To tytuł z dzisiejszego Życia Bytomskiego. Redaktor naczelny konfrontuje wypowiedzi, a właściwie oceny M.Bartkowa, J.Brzezinki, R.Rabusa i K.Gajosa. W zasadzie nie jestem nimi zaskoczony.
Czytaj dalej

Kolejny raz KS GÓRNIK Bytom najlepszy w Polsce

W Teatrze Rozbark podsumowano dokonania klubu tenisowego Górnik Bytom za rok 2018. Kolejny raz ten klub, w klasyfikacjach Ministerstwa Sportu oraz Polskiego Związku Tenisa, okazał się najlepszy w Polsce.
Czytaj dalej

Pan Marek Michałowski uzyskał nominację

Czytaj dalej

Prawdziwy fenomen

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Właściwie to całość powinno się pisać dużymi literami.
Czytaj dalej
Pismo Stowarzyszenia NIEZALEŻNI do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bytomiu_03012019

Pismo Stowarzyszenia NIEZALEŻNI do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bytomiu

Czytaj dalej

Nie staniemy się od razu drugimi Gliwicami

Wszystko co złe kiedyś musi się wreszcie skończyć. Wierzę, że w Bytomiu czas ciągłych porażek, czas upadku, czas złych decyzji i podejrzanych działań dobiegł końca
Czytaj dalej

Wesołych Świąt

Czekamy na Święta. W każdym domu inaczej. W niektórych spokojnie, z rozmysłem, bez paniki, chaosu, zbędnych emocji. Czas zadumy i nadziei.
Czytaj dalej

Niech ta bytomska choinka będzie symbolem nadziei dla miasta.

W hali dworcowej Bytomianie stroili dziś choinkę. Byli też przedstawiciele NIEZALEŻNYCH. Bardzo to sympatyczne, przedświąteczne spotkanie dla dzieci i dorosłych.
Czytaj dalej

Poczekajmy chwilę

Bytom nie jest miastem przeklętym. Nie jest reliktem przeszłości skazanym na niebyt. I, twierdzę ponownie, wcale nie jest taki biedny. Owszem, aktualna sytuacja ogólnie jest zła.
Czytaj dalej